دریافت نسخه چاپی  


  چاپ        SendtoFriend/f: not exist

عملکرد مثبت هرمزگان و اصفهان در بخش درآمد

نشست کمیته درآمد به منظور بررسی روند تحقق اهداف برنامه اجرایی سالانه استان های اصفهان و هرمزگان در سازمان ملی زمین و مسکن برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان ملی زمین و مسکن، در این نشست که با حضور معاونین و مدیران کل ذیربط سازمان تشکیل شد، مدیران املاک و حقوقی، مسکن و ساختمان و عامل ذیحساب هر استان به ارائه توضیحات و گزارش عملکرد استان متبوع خود در حوزه فروش زمین و واحدهای مسکونی، پروژه های تجاری، وصول مطالبات معوقه و وضعیت املاک و حقوقی پرداختند.

شراره امانی، دبیرکمیته درآمد سازمان ملی زمین و مسکن در این نشست گفت به رغم کاهش نرخ رشد مسکن در اقتصاد کلان، استان هرمزگان عملکرد خوبی در بخش فروش زمین داشته و می تواند در این مسیر راهنمای سایر استان ها باشد.

همچنین مقرر گردید این استان تا پایان امسال پیشنهاد اجرایی خود را در حوزه وصول مطالبات معوقه و جاری به سازمان ارائه دهد.

حجت اله غلامی مدیر کل راه و شهرسازی استان اصفهان نیز درصد تحقق درآمد این استان را مثبت ارزیابی کرد و افزود این امر به علت به ثمر رسیدن و تعیین تکلیف پرونده هایی است که سال ها در بخش های قضایی یا حتی دستگاه های اداری بلاتکلیف مانده بود.

گفتنی است این نشست روز یکشنبه 12 دی ماه در ادامه جلسات کمیته درآمد سازمان ملی زمین و مسکن و پس از رسیدگی به برنامه اجرایی استان های تهران، البرز، خراسان رضوی، فارس، خوزستان و قم برگزار گردید.


 


١٣:٤٠ - يکشنبه ١٢ دی ١٣٩٥    /    عدد : ٥٣٩    /    ShowCount/f: not exist : ٥٣٩


nocommentforthisnews/f: not exist
yourcomment/f: not exist
نام :
ايميل : 
*نظرات :
captcha/f: not exist:
 

خروج