دریافت نسخه چاپی  


  چاپ        SendtoFriend/f: not exist

مدیر عامل سازمان ملی زمین و مسکن: مشکلات مددجویان متقاضی مسکن مهر پیگیری می شود

به گزارش خبرنگار ایرنا، سید ˈمحمد پژمانˈ روز شنبه در آیین افتتاح واحدهای مسکن مهر استان کرمانشاه که به صورت نمادین در پروژه سجادیه برگزار شد، افزود: تا آنجا که در توان وزارتخانه باشد برای رفع این مشکلات اقدام می کنیم و اگر رفع این مشکلات خارج از اراده ما باشد با کمک دولت و مجلس برای تسهیل در روند امور در این بخش اقدام خواهد شد.

وی ادامه داد: کارگروه ویژه ای برای رسیدگی به مشکلات صاحبان واحدهای به بهره برداری رسیده مسکن مهر، در تهران و وزارت راه و شهرسازی تشکیل شده و ضمن اطلاع از این مشکلات برای برطرف کردن آنها اقدام می شود.

پژمان با بیان اینکه میان دولت تدبیر و امید و مردم فاصله ای وجود ندارد، گفت: به طور قطع تامین نیاز مردم به مسکن از دغدغه های دولت یازدهم است.

وی اضافه کرد: انجام کارهای بزرگ با موانعی همراه است بخصوص در حوزه ساخت و ساز مسکن مشکلات بیشتر خواهد بود زیرا تا پروژه های مسکن مهر افتتاح نشود، مشکلات آنها مانند نداشتن آسانسور، پکیج گرمایشی، آب و دیگر خدمات عیان نمی شود.

معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به تحریم های ظالمانه علیه کشورمان گفت: این تحریم ها مشکلاتی را به وجود می آورد که در نهایت مردم را مورد هدف قرار می دهد و به طور قطع بخشی از مشکلاتی که در بخش مسکن شاهد آن هستیم نیز ناشی از این تحریم هاست.

وی خواهان تشریک مساعی مردم با دولت برای حل مشکلات مسکن مهر شد و در پاسخ به اعتراض متقاضیان مسکن مهر استان کرمانشاه بخصوص پروژه سجادیه که از نبود وسایل گرمایشی، آسانسور، قطعی برق، آب و.. ابراز نارضایتی می کردند، گفت: از شما می خواهم که سعه صدر داشته باشید و به ما این فرصت را بدهید که با مطالعه فرصت ها و ظرفیت های استان کرمانشاه اقدام به رفع مشکلات کنیم.* انتقاد رییس مجمع نمایندگان استان کرمانشاه از عقب ماندگی این استان در حوزه های عمرانی 

رییس مجمع نمایندگان استان کرمانشاه نیز در آیین افتتاح پروژه های مسکن مهر با بیان اینکه کرمانشاه مسیر دسترسی به عتبات عالیات و کربلای معلاست، افزود: کرمانشاه در هشت سال جنگ تحمیلی به طور مستقیم درگیر بود و عمده زیرساخت های آن نیز تخریب شد.

ˈمحمد ابراهیم محبیˈ افزود: بر اثر تبعات ناشی از جنگ شاهد عقب ماندگی وسیع استان در حوزه های سازندگی و عمرانی هستیم و متاسفانه در دولت های بعد از جنگ تحمیلی هم آنگونه که شایسته مردم این دیار است برای رفع این عقب ماندگی ها اقدامی نشد هر چند منکر خدمات ارزنده نظام در دیگر نقاط کشور نیستیم.

وی با اشاره به روی کار آمدن دولت تدبیر و امید با رای حداکثری مردم بخصوص در استان کرمانشاه، گفت: توقع مردم از این دولت رفع کاستی های این بخش است و بر اساس اصول 31 و 42 قانون اساسی تامین مسکن برای اقشار کم درآمد و فقیر جامعه وظیفه دولتهاست که امیدواریم در این دولت شاهد تحقق کامل این مسئله و تامین نیازهای مردم استان در حوزه مسکن باشیم.


١٤:٢٦ - يکشنبه ١٢ آبان ١٣٩٢    /    عدد : ١٨٧    /    ShowCount/f: not exist : ٢١١٩خروج