دریافت نسخه چاپی  
دوشنبه ٣١ ارديبهشت ١٣٩٧

پیگیری اقدامات استانها در حوزه بازآفرینی شهری
جلسه پیگیری و بررسی اقدامات ادارات کل راه و شهرسازی استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، گلستان، مرکزی، همدان و یزد در خصوص مقدمات اجرایی عملیات ساخت مسکن در محلات ناکارامد در اراضی سازمان در سازمان ملی زمین و مسکن برگزار شد.
ادامه خبر
شنبه ٢٩ ارديبهشت ١٣٩٧

پیگیری مصوبات سفر استان زنجان
نشست پیگیری مصوبات سفر استانی مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن به استان زنجان برگزار شد.
ادامه خبر
چهارشنبه ٢٦ ارديبهشت ١٣٩٧

تغییر نگرش در مرکز ارتباطات دستیابی به توسعه انسان‌محور را تسهیل می‌کند
آخوندی با اعلام این نکته که همواره در وزارت راه و شهرسازی نه صرفاً طرح‌ها و پروژه‌های کالبدی، بلکه شهروندان و به مفهوم عام انسان را مبنای توسعه می‌دانیم گفت: با اصلاح نگاه خود می‌توانیم به سازمان انسان‌محور و توسعه شهروند محور را مدنظر داشته باشیم و به مفهوم توسعه انسانی و سایر مسائل مربوط به حقوق شهروندی بپردازیم.
ادامه خبر
شنبه ٢٢ ارديبهشت ١٣٩٧

کنترل و تطبیق اطلاعات سامانه مدیریت اراضی و مستغلات لارستان از طریق ویدئو کنفرانس
نشست کنترل و تطبیق اطلاعات ثبت شده در دفاتر مالی و سامانه یکپارچه مدیریت اراضی و مستغلات اداره کل راه و شهرسازی لارستان از طریق ویدئو کنفرانس در محل بانک زمین سازمان ملی زمین و مسکن برگزار شد.
ادامه خبر
چهارشنبه ١٩ ارديبهشت ١٣٩٧

تقدیر از مدیرکل املاک و حقوقی استان فارس
حمیدرضا عظیمیان طی حکمی از زحمات و اقدامات مهندس ذوالقدر مدیرکل املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی استان فارس تقدیر کرد.
ادامه خبر
شنبه ١٥ ارديبهشت ١٣٩٧

79 هزار متر مربع اراضی ملی در کردستان رفع تصرف شد
فرمانده یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن کردستان گفت: 79 هزار و چهار مترمربع از اراضی ملی این استان با حکم قضایی از دست متصرفان خارج شد.
ادامه خبر
دوشنبه ١٠ ارديبهشت ١٣٩٧

جزئيات تکمیل ۱۷ بلوک ۵۶۷ واحدی مسکن مهر آسیب‌دیده در زلزله کرمانشاه
مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن با اعلام این مطلب که سازمان ملی زمین و مسکن طی تفاهم‌نامه‌ای با استانداری کرمانشاه زمین لازم را برای ساخت مسکن زلزله زدگان فاقد مسکن تامین خواهد کرد، گفت: تکمیل ۱۷ بلوک ۵۶۷ واحدی مسکن مهر آسیب‌دیده در زلزله سال ۹۶ کرمانشاه تا پایان شهریورماه ۹۷و ۳ واحد بلوک تخریبی تا پایان آذرماه سالجاری تکمیل می‌شوند.
ادامه خبر
دوشنبه ١٠ ارديبهشت ١٣٩٧

کنترل و تطبیق اطلاعات سامانه مدیریت اراضی و مستغلات
نشست کنترل و تطبیق اطلاعات ثبت شده در دفاتر مالی و سامانه یکپارچه مدیریت اراضی و مستغلات ادارات کل راه و شهرسازی صبح امروز در محل بانک زمین سازمان ملی زمین و مسکن آغاز به کار کرد.
ادامه خبر
شنبه ٨ ارديبهشت ١٣٩٧

تلاش برای راه‌اندازی سامانه دریافت گزارش‌های مردمی از دست‌اندازی به اراضی ملی
فرمانده یگان حفاظت از اراضی ملی و دولتی ضمن اعلام این مطلب که در سال جاری راه اندازی سامانه دریافت فوریت‌ها و گزارش‌های مردمی نسبت به دست‌اندازی به اراضی ملی و دولتی در دستور کار قرار دارد از رفع تعرض ۱۷۹۱ هکتار اراضی دولتی و ملی به ارزش ۲۷۱۹۴ میلیاردریال در سال ۹۶ خبر داد.
ادامه خبر
يکشنبه ٢ ارديبهشت ١٣٩٧

واگذاری زمین با هدف خدمت رسانی به زائران عتبات عالیات
مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن از تصویب مجوز واگذاری قطعه زمینی جهت احداث ساختمان مرکز کنترل و فرماندهی مدیریت بحران ستاد اربعین حسینی در جلسه هیات مدیره سازمان ملی زمین و مسکن خبر داد.
ادامه خبر

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>