دریافت نسخه چاپی  


  چاپ        ارسال به دوست

آموزش ویژه کاربران سامانه استعلام و پرداخت یارانه اقشار ویژه

مدیرکل دفتر تجهیز منابع، برنامه ریزی و بودجه سازمان ملی زمین و مسکن با اشاره به برگزاری دوره آموزشی فرایند استعلام و پرداخت یارانه و تسهیلات مسکن اقشار ویژه گفت: این دوره آموزشی به منظور آشنایی کاربران سامانه  با این فرایندها و رفع نقایص در پر کردن کاربرگ های مرتبط توسط کارشناسان ادارات کل راه و شهرسازی به صورت ویدئو کنفرانس در سازمان ملی زمین و مسکن برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان ملی زمین و مسکن شراره امانی مدیرکل دفتر تجهیز منابع، برنامه ریزی و بودجه این دوره آموزشی را کارگاهی و عملی توصیف کرد و افزود: طی این دوره کارشناسان ستادی و کاربران سامانه استعلام و پرداخت یارانه و تسهیلات اقشار ویژه در کار با این سامانه به هم افزایی رسیدند تا بتوانند اشتباهات سهوی که حین کار با این سامانه پیش می آمد را برطرف نمایند.

مدیرکل دفتر تجهیز منابع، برنامه ریزی و بودجه سازمان ملی زمین و مسکن برگزاری این دوره آموزشی به صورت ویدئو کنفرانس را تجربه ای موفق و مفید ارزیابی کرد و اظهار داشت: این کار علاوه بر کاهش هزینه های رفت و آمد و اقامت کارشناسان استانی، تجربه ای بود که شاید بعد از این بتوانیم نشست های تدوین برنامه اجرایی و سمینارهای آموزشی عملیاتی و کارگاهی را هم به همین شکل برگزار کنیم.

وی دقت در انجام موارد اجرایی مربوط به سامانه اقشار ویژه را با توجه به اینکه بار سنگین مالی را متوجه دولت کرده است موضوع بسیار مهمی خواند و اضافه کرد: این دقت می تواند بدهی دولت در بخش یارانه ای به بانک مرکزی را ساماندهی کند.

لازم به ذکر است دوره آموزشی فرایند استعلام و پرداخت یارانه و تسهیلات مسکن اقشار ویژه به درخواست دفتر تجهیز منابع، برنامه ریزی و بودجه و توسط دفتر فناوری اطلاعات سازمان ملی زمین و مسکن برگزار شد.


١٥:٢٠ - چهارشنبه ١٦ مرداد ١٣٩٨    /    عدد : ٨٨٩    /    تعداد نمایش : ٣٠٧٦خروج