دریافت نسخه چاپی  


  چاپ        ارسال به دوست

علی غلامپور آهنگر سرپرست اداره کل امور مالی و ذیحسابی سازمان ملی زمین و مسکن شد

با حکمی از سوی مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن علی غلامپور آهنگر به عنوان سرپرست اداره کل امور مالی و ذیحسابی این سازمان منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان ملی زمین و مسکن عبداله بهادری عضو هیات مدیره و معاون توسعه مدیریت و منابع این سازمان در جلسه تکریم و معارفه ذیحساب و مدیرکل امور مالی این سازمان گفت: سیاست مدیرعامل و اعضای هیات مدیره سازمان ملی زمین و مسکن این بود که مدیرکل امور مالی و ذیحساب سازمان یک نفر باشند و به دلیل ادامه فعالیت آقای رضیعی در بیرون از سازمان و با توجه به سوابق درخشان آقای غلامپور در اداره کل اموراقتصادی و دارایی مازندران تصمیم بر این شد که ایشان همکاری خود را با سازمان ملی زمین و مسکن در این سمت آغاز کنند.

معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان ملی زمین و مسکن محسن رضیعی را فردی پر تلاش و متخصص توصیف کرد و افزود: ایشان منشا خدمات زیادی در سازمان ملی زمین ومسکن بوده اند و هم در سازمان و هم در مجموعه وزارت راه و شهرسازی چهره ای شناخته شده و برجسته هستند که با تلاش های ایشان سازمان ملی زمین و مسکن در حوزه مالی و حسابداری حرف های زیادی برای گفتن دارد.

وی همچنین از تلاش ها و خدمات مجتبی مهدیان به عنوان مدیرکل امور مالی سازمان ملی زمین و مسکن تقدیر کرد و اظهار داشت: ایشان یکی از نیروهای بی حاشیه و صادق در سازمان بوده اند که همواره با هماهنگی کامل با تمامی بخش های سازمان به فعالیت پرداخته اند و بعد از این هم همکاری خود را به عنوان مشاور معاونت توسعه مدیریت و منابع و مدیر اقتصادی پروژه های سازمان ملی زمین و مسکن ادامه خواهند داد.

علی غلامپور آهنگر سرپرست اداره کل امور مالی و ذیحساب سازمان ملی زمین و مسکن نیز از اعتماد مدیرعامل و اعضای هیات مدیره سازمان برای انتخابشان تشکر کرد و اضافه کرد: حضور مدیران توانمند در گذشته یک سازمان می تواند کار را برای مدیران آینده ساده تر کند و من هم امیدوارم بتوانم با کمک تیم مالی سازمان قدم موثری برای سازمان ملی زمین و مسکن بردارم.

در این جلسه محسن رضیعی ذیحساب سابق سازمان ملی زمین و مسکن هم از تمامی همکاران خود چه آنها که در این جلسه حضور داشتند و چه دیگران تشکر کرد و گفت: همکاران من در امور مالی سازمان همگی انسانهایی بزرگ بودند که بدون توجه به ساعت کاری و روز تعطیل، خود را وقف سازمان کرده بودند.

وی سازمان ملی زمین و مسکن را خانه خود دانست و افزود: بعد از این هم هروقت نیازی به کمک من در این مجموعه باشد دریغ نخواهم کرد.

مجتبی مهدیان مدیرکل سابق امور مالی هم از همه همکارانش در امور مالی و سایر مدیران سازمان تشکر کرد و اظهار داشت: تجربه مدیریت در سازمان ملی در کنار همکارانم تجربه شیرینی بود و امیدوارم همه همکارانم در ادامه راهشان موفق و سربلند باشند.

 


٠٩:٤٣ - يکشنبه ١٧ شهريور ١٣٩٨    /    عدد : ٨٩٩    /    تعداد نمایش : ٥٣٣٧خروج