دریافت نسخه چاپی  


  چاپ        ارسال به دوست

علی نبیان:

آرامش و آسایش امروز مرهون خون شهیدان دفاع مقدس است

علی نبیان مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن در مراسم تجلیل از ایثارگران و خانواده های شهدای جنگ تحمیلی به مناسبت هفته دفاع مقدس گفت: دفاع مقدس حادثه کوچکی نبود چرا که افرادی از زیباترین و عزیزترین هدیه ای که خداوند به آنها بخشیده یعنی جانشان در راه وطن و اعتقادشان گذشتند تا کشور به امنیت و آرامش برسد.

به گزارش روابط عمومی سازمان ملی زمین و مسکن، علی نبیان با اشاره به لزوم حفظ ارزشهای دوران هشت سال دفاع مقدس افزود: برخی فکر می کردند پس از اتمام جنگ، ادبیات آن دوران به فراموشی سپرده می شود و دیگر کسی حاضر نیست برای حفظ کشور جان خود را فدا کند، اما شهدای حرم ثابت کردند که فرهنگ شهادت طلبی و دفاع از کیان اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی هنوز هم در میان جوانان زنده و جاریست.

وی ادامه داد: یکی از ثمرات بزرگ دفاع مقدس، فرهنگ سازی است. در دفاع مقدس جوانان و رزمندگان اسلام با از خودگذشتگی و ایثارگری های خود آیین و مرامی را بنیان نهادند که ایثار و شهادت به عنوان فرهنگی ارزشی و ارزشی فرهنگی همه جریانها و مسائل دیگر را تحت شعاع قرار داد و زمینه ساز فرهنگ مقدسی شد که طریق اتصال به ملکوت را هموار کرد.

وی با تاکید بر اینکه وظیفه تک تک ماست که به عنوان عضو کوچکی از جامعه بتوانیم ارزشهای دفاع مقدس را بازتولید نماییم اظهار داشت: یکی از مهمترین این ارزشها تلاش و کوشش برای خدمت به هموطنانی است که به این تلاش ها نیاز دارند تا بتوانیم باری از مشکلات آنها برداشته و در راه بهبود وضع کشور گام برداریم.

لازم به ذکر است در این مراسم که با حضور مدیرعامل و اعضای هیات مدیره سازمان ملی زمین و مسکن برگزار شد، با اهدای لوحی از مقام ایثارگران و فرزندان شهدای هشت سال دفاع مقدس شاغل در این سازمان تجلیل شد.


١٦:٤١ - دوشنبه ١ مهر ١٣٩٨    /    عدد : ٩٠٢    /    تعداد نمایش : ٥٢٧٢خروج