دریافت نسخه چاپی  


  چاپ        ارسال به دوست

به منظور اتمام طرح مسکن مهر؛

اطلاعات پیشرفت پروژه ها هفتگی پایش می شود

علی نبیان مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن در نشست بررسی و پایش اتمام مسکن مهر بر ضرورت پیگیری مستمر مسائل و مشکلات تعاونی ها و قراردادهای سه جانبه در پروژه های مسکن مهر تاکید کرد و گفت: اولویت دولت در بخش مسکن اتمام مسکن مهر و اجرای پروژه اقدام ملی در استان هاست.

به گزارش روابط عمومی سازمان ملی زمین و مسکن علی نبیان با اشاره به ضرورت به روز رسانی مستمر اطلاعات سامانه جامع مسکن مهر، افزود: اطلاعات هر استان در سامانه به صورت هفتگی توسط وزیر راه و شهرسازی پایش و ارزیابی می شود.

در این نشست که با حضور مدیران استانهای گیلان، خراسان شمالی، قزوین، هرمزگان و خوزستان برگزار شد، گزارشی از تعداد واحدهای باقیمانده مسکن مهر هر استان ارائه و راهکارهای رفع مشکلات این پروژه ها مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت.

علی نبیان حضور مدیر اعتبارات بانک مسکن در این نشست را مثبت ارزیابی کرد و اظهار داشت: همکاری ادارات کل راه و شهرسازی با بانک مسکن و سایر دستگاه های مرتبط با مسکن مهر ضامن پیشرفت پروژه های باقیمانده این طرح مطابق برنامه است.

معاون وزیر راه و شهرسازی همچنین در خصوص همکاری ادارات راه و شهرسازی با سازمان ها و نهادهای دیگر نیز اظهار داشت: برای واحدهای بدون متقاضی مسکن مهر براساس تفاهمنامه چند جانبه با سایر نهادها و ارگان ها می توان نسبت به واگذاری این واحدها در قالب طرح اقدام ملی مسکن بهره برد.

لازم به ذکر است نشست بررسی و پایش مسکن مهر به منظور پیگیری اتمام پروژه های این طرح در شهرهای بالای 25 هزار نفر جمعیت با حضور مدیرعامل، اعضای هیات مدیره و مدیران سازمان ملی زمین و مسکن و مدیران ادارات راه و شهرسازی به صورت هفتگی در سازمان ملی زمین و مسکن برگزار می شود.


١٦:٥٧ - سه شنبه ٩ مهر ١٣٩٨    /    عدد : ٩٠٤    /    تعداد نمایش : ٣٦٤٢خروج