دریافت نسخه چاپی  


  چاپ        ارسال به دوست

مراسم بزرگداشت هفته دفاع مقدس در سازمان ملی زمین و مسکن برگزار شد

مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن در مراسم بزرگداشت هفته دفاع مقدس این روزها را یادآور دلاورمردی های کسانی دانست که بزرگترین سرمایه زندگی خود یعنی جانشان را در راه دفاع از میهن اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی فدا کردند تا امنیت، آرامش و رفاه را برای هموطنانشان به ارمغان بیاورند.

به گزارش روابط عمومی سازمان ملی زمین و مسکن علی نبیان افزود: اگر این جنگ نبود امروز مردان لایقی داشتیم که می توانستند به پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی کمک کنند و در عرصه های مختلف به مردم کشور کمک کنند.

وی با اشاره به اینکه از دست دادن شهدای دفاع مقدس، وظیفه کارگزاران نظام را برای اجرای ماموریت هایشان در خدمت به مردم افزایش می دهد، اظهار داشت: باید همگی به عنوان بازوان دولت جمهوری اسلامی وظایف خود را به نحوی انجام دهیم که بتوانیم در مقابل خون های شهدا و خانواده های عزیزشان سربلند باشیم.

معاون وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر اینکه اهمیت جدیت ما در انجام وظایف و ماموریت هایمان وقتی بیشتر می شود که بدانیم همیشه افرادی هستند که به تلاشهای ما نیاز دارند، افزود: بخش مسکن دغدغه جدی مقام معظم رهبری است و ایشان همواره در بیاناتشان بر اهمیت این حوزه تاکید می نمایند.

همچنین در این مراسم سردار مرتضی باقری یکی از جانبازان و آزادگان دوران هشت سال دفاع مقدس در سخنانی به مرور خاطراتی از رشادت های دوران دفاع مقدس و اسارت پرداخت.

گفتنی است مراسم بزرگداشت هفته دفاع مقدس با حضور مدیرعامل، اعضای هیات مدیره، مدیران و کارکنان سازمان ملی زمین و مسکن برگزار و در این مراسم با اهدای لوحی از بسیجیان فعال شاغل در سازمان ملی زمین و مسکن تجلیل شد.


١٣:٣٤ - چهارشنبه ١٠ مهر ١٣٩٨    /    عدد : ٩٠٥    /    تعداد نمایش : ٣٩٥٠خروج