دریافت نسخه چاپی  


  چاپ        ارسال به دوست

در اداره کل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان صورت پذیرفت؛

ایجاد اتاق اقدام ملی برای پاسخگویی به متقاضیان

مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن در سفر خود به استان سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه امروز اولین روز بعد از پایش اطلاعات متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن است از ایجاد اتاق اقدام ملی گفت: این اتاق محلی برای جمع آوری مدارک متقاضیان طرح اقدام ملی و پاسخگویی به سوالات ایشان است که این موضوع باعث کاهش بروکراسی اداری و بالابردن راندمان و در نهایت افزایش رضایت مراجعه کنندگان می شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان ملی زمین و مسکن علی نبیان با حضور در اتاق اقدام ملی اداره کل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان از نزدیک شاهد مراحل انجام کار و دریافت مدارک متقاضیان قرار گرفت و با صحبت صمیمانه و چهره به چهره به بررسی مسائل و مشکلات متقاضیان مسکن در این استان کم برخوردار پرداخت.

معاون وزیر راه و شهرسازی در نشست شورای هماهنگی راه و شهرسازی که با حضور کلیه دستگاه های زیرمجموعه وزارت راه و شهرسازی برگزار شد، اظهار داشت: اقدامات اداره کل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان در ایجاد اتاق اقدام ملی ستودنی است.

مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن که به مناسبت دهه مبارک فجر به همراه اعضای هیات مدیره این سازمان به استان سیستان و بلوچستان سفر کرده، یکی از موهبت های انقلاب اسلامی را نزدیکی مردم و مسئولان دانست و گفت: در یک نظام اسلامی نباید فاصله ای بین مردم و مدیرانشان وجود داشته باشد و همین نزدیکی و یکدلی است که منجر به رضایت مردم از مسئولان خواهد شد.

مدیرعامل و اعضای هیات مدیره سازمان ملی زمین و مسکن در اولین روز از سفر دو روزه به استان سیستان و بلوچستان در نشستی نیز با اعضای معاونت املاک و حقوقی، بازآفرینی شهری و معاونت معماری و شهرسازی دیدار و به بررسی مسائل و مشکلات این حوزه های استان پرداختند.

گفتنی است فردا عملیات کلنگ زنی 7500 واحد مسکونی در شهرهای بالا و زیر 100 هزار نفر در استان سیستان و بلوچستان در قالب طرح اقدام ملی با حضور مدیرعامل و اعضای هیات مدیره سازمان ملی زمین و مسکن و جمعی از مسئولان استانی انجام خواهد شد.


١٥:٠٤ - سه شنبه ١٥ بهمن ١٣٩٨    /    عدد : ٩٢٩    /    تعداد نمایش : ١٨٥٦خروج