دریافت نسخه چاپی  


  چاپ        ارسال به دوست

تشریح اقدامات سازمان ملی زمین و مسکن در پیشگیری و کنترل ویروس کرونا

مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن با اشاره به شیوع ویروس کرونا در کشور گفت: مقابله با این ویروس تنها با همکاری و همبستگی تک تک شهروندان قابل انجام خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی سازمان ملی زمین و مسکن علی نبیان افزود: امروز همه ما باید مسئولیت اجتماعی خود در خصوص پیشگیری از انتشار بیماری را به نحوی شایسته به انجام برسانیم.

معاون وزیر راه و شهرسازی از انجام تدابیری در سازمان ملی زمین و مسکن جهت کنترل و پیشگیری از ویروس کرونا خبر داد و اظهار داشت: سازمان ملی زمین و مسکن هرساله در روزهای پایانی بهمن و ابتدای اسفند نشست های چهار روزه تدوین برنامه اجرایی را با حضور مدیران ستادی و استانی برگزار می کرد که امسال به دلیل شرایط خاص بهداشتی این همایش ها به صورت ویدئو کنفرانسی برگزار شد.

وی افزود: دلیل ما برای تشکیل این نشست به شکل ویدئو کنفرانسی جلوگیری از سفر مدیران راه و شهرسازی استان ها به تهران و برگزاری همایش پرتعداد بود.

نبیان همچنین با اشاره به کاهش ساعات حضور کارمندان در محل کار براساس مصوبه شورای مبارزه با بیماری کرونا، تهیه مواد ضدعفونی کننده دست ها در طبقات، ضد عفونی و گندزدایی سطوح در محیط سازمان و نصب پوستر و بنرهای آموزشی برای رعایت اصول بهداشتی اضافه کرد: در راستای کاهش حضور ارباب رجوع در سازمان همچنین برخی از اختیارات ستادی را به ادارات کل راه و شهرسازی تفویض کردیم تا شهروندان برای پیگیری مسائل خود مجبور به سفر به تهران نشوند.

گفتنی است بر اساس مصوبات ستاد مبارزه با کرونا ساعات کار دستگاه های اجرایی تهران 8 تا 13 تعیین شده است.


١٠:٤٩ - سه شنبه ١٣ اسفند ١٣٩٨    /    عدد : ٩٣٩    /    تعداد نمایش : ٢٢٢٦خروج