دریافت نسخه چاپی  
سه شنبه ٤ تير ١٣٩٨

ساخت و تحویل 8564 واحد مسکن مهر در سه ماه گذشته به متقاضیان
عضو هیات مدیره سازمان ملی زمین و مسکن از تحویل 8564 واحد مسکن مهر به متقاضیان در شهرهای بالای 25 هزار نفر جمعیت در سه ماه نخست سال جاری خبر داد.
ادامه خبر
دوشنبه ٣ تير ١٣٩٨

282 هکتار از اراضی دولتی رفع تعرض فوری شده است
سرهنگ جواد خردمند فرمانده یگان حفاظت از اراضی سازمان ملی زمین و مسکن از رفع 796 مورد تعرض فوری به مساحت 282 هکتار از مجموع 809 مورد تعرض گزارش شده در سه ماهه ابتدایی سال 98 در سراسر کشور خبر داد و افزود مابقی موارد برای تشکیل پرونده و اقدام های بعدی به دستگاه قضایی ارسال شده است.
ادامه خبر
چهارشنبه ٢٩ خرداد ١٣٩٨

رفع مشکلات حوزه زمین و مسکن مردم خاش
علی نبیان مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن در دیدار با علی کرد نماینده مردم خاش در مجلس شورای اسلامی بر تلاش این سازمان در حل مشکل حاشیه نشینان شهر زاهدان تاکید کرد.
ادامه خبر
چهارشنبه ٢٩ خرداد ١٣٩٨

نقشه های ثبتی به نقشه های رقومی تبدیل می شوند
دوره آموزشی نحوه تبدیل مستندات و نقشه های ثبتی به نقشه های رقومی با هدف آموزش مسئولان و کارشناسان GIS با نحوه استخراج اطلاعات از پرونده های ثبتی و شناسایی عوارض بر اساس تصاویر و عکسهای هوایی و جانمایی نقشه های ثبتی بر روی نقشه های وضع موجود و تبدیل اطلاعات نقشه های ثبتی به نقشه های رقومی در سازمان ملی زمین و مسکن برگزار شد.
ادامه خبر
سه شنبه ٢٨ خرداد ١٣٩٨

نشست تخصصی پروژه های مشارکتی سازمان ملی زمین و مسکن برگزار شد
نقشه راه تهیه و اجرای قراردادهای مشارکتی مسکن در نشست تخصصی پروژه های مشارکتی سازمان ملی زمین و مسکن با حضور وزیر راه و شهرسازی، جمعی از معاونانش، مدیران سازمان ملی زمین و مسکن و مدیران راه و شهرسازی استان ها برگزار شد.
ادامه خبر
دوشنبه ٢٧ خرداد ١٣٩٨

پروژه های مشارکتی بسترساز رونق تولید مسکن است
مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن در نشست تخصصی پروژه های مشارکتی این سازمان پروژه های مشارکتی سازمان ملی زمین و مسکن را بستر ساز و فراهم آورنده رونق تولید مسکن دانست و ایجاد فرصت های شغلی ناشی از این پروژه ها را در راستای منویات مقام معظم رهبری و سایر مسئولان نظام برشمرد.
ادامه خبر
دوشنبه ٢٧ خرداد ١٣٩٨

آغاز نهضت خانه سازی در مجموعه وزارت راه و شهرسازی
وزیر راه و شهرسازی از آغاز نهضت خانه سازی در مجموعه وزارت راه و شهرسازی خبر داد و مسئولیت دولت را تامین مسکن جامعه هدف و رفع دو قطبی شدن امکانات جامعه بر شمرد.
ادامه خبر
چهارشنبه ٢٢ خرداد ١٣٩٨

پروژه های مشارکتی زمین و مسکن گامی در تحقق رونق تولید مسکن خواهد بود
مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن در حاشیه جلسه شورای مسکن استان گلستان که با حضور استاندار، اعضای هیات مدیره سازمان ملی زمین و مسکن و مسئولان استانی تشکیل شد از برنامه جدید سازمان متبوعش در واگذاری زمین های داخل محدوده شهرها برای اجرای پروژه های مشارکتی با همکاری انبوه سازان بخش خصوصی خبر داد.
ادامه خبر
سه شنبه ٢١ خرداد ١٣٩٨

کاهش پرونده های قضایی زمین خواری نتیجه اقدامات پیشگیرانه یگان در رفع فوری تعرضات
مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن در مراسم تکریم و معارفه فرمانده یگان حفاظت از اراضی سازمان ملی زمین و مسکن اقدامات این یگان در حفاظت از انفال را ارزشمند و در راستای منویات مقام معظم رهبری دانست و گفت: اقدامات سریع و پیشگیرانه یگان حفاظت از اراضی در رفع فوری تعرضات باعث شده تا باری بر دوش دستگاه قضایی کشور گذاشته نشود.
ادامه خبر
چهارشنبه ٨ خرداد ١٣٩٨

یک هزار و هشتاد هکتار زمین دولتی آماده اجرای طرح های مشارکتی رونق تولید مسکن
مدیر عامل سازمان ملی زمین و مسکن با اشاره به دستور وزیر راه و شهرسازی برای احداث پروژه‌های آماده‌سازی زمین، انبوه‌سازی و خدماتی با مشاركت بخش خصوصی از اختصاص 1080 هکتار زمین برای این موضوع خبر داد.
ادامه خبر

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>