دریافت نسخه چاپی  
سه شنبه ٢٣ مهر ١٣٩٨

ارزیابی عملکرد استان ها در میزان تحقق برنامه های حوزه زمین و مسکن
مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن در جلسه پایش برنامه اجرایی و پیگیری عملکرد استان ها در تحقق اهداف برنامه های سال 98 با اشاره به ضرورت سرعت بخشیدن به اجرای پروژه ها در استان ها گفت: طبق برنامه ریزی های به عمل آمده در جریان تدوین برنامه اجرایی استان ها در بهمن ماه 97 مقرر شد ارزیابی عملکرد هر استان به صورت ماهیانه توسط هریک از اعضای هیات مدیره سازمان ملی زمین و مسکن به عنوان معین آن استان صورت پذیرد تا بتوانیم مشکلات موجود در ادارات کل راه و شهرسازی را به سرعت شناسایی و رفع نماییم.
ادامه خبر
دوشنبه ١٥ مهر ١٣٩٨

پیام تبریک علی نبیان به مناسبت هفته ناجا
مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن در پیامی هفته نیروی انتظامی را به تمامی کارکنان شریف ناجا بویژه همکاران یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن تبریک گفت.
ادامه خبر
چهارشنبه ١٠ مهر ١٣٩٨

مراسم بزرگداشت هفته دفاع مقدس در سازمان ملی زمین و مسکن برگزار شد
مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن در مراسم بزرگداشت هفته دفاع مقدس این روزها را یادآور دلاورمردی های کسانی دانست که بزرگترین سرمایه زندگی خود یعنی جانشان را در راه دفاع از میهن اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی فدا کردند تا امنیت، آرامش و رفاه را برای هموطنانشان به ارمغان بیاورند.
ادامه خبر
سه شنبه ٩ مهر ١٣٩٨

اطلاعات پیشرفت پروژه ها هفتگی پایش می شود
علی نبیان مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن در نشست بررسی و پایش اتمام مسکن مهر بر ضرورت پیگیری مستمر مسائل و مشکلات تعاونی ها و قراردادهای سه جانبه در پروژه های مسکن مهر تاکید کرد و گفت: اولویت دولت در بخش مسکن اتمام مسکن مهر و اجرای پروژه اقدام ملی در استان هاست.
ادامه خبر
چهارشنبه ٣ مهر ١٣٩٨

مسکن مهر طرحی ملی و متعلق به دولت جمهوری اسلامی ایران است
علی نبیان مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن در نشست پیگیری واحدهای باقیمانده مسکن مهر از تامین اعتبار لازم برای اتمام پروژه مسکن مهر خبر داد و گفت: این اعتبار براساس بند ب تبصره 8 قانون بودجه سال 98 محقق شده تا عزم ملی اتمام پروژه های مسکن مهر تا پایان امسال به ثمر رسد.
ادامه خبر
دوشنبه ١ مهر ١٣٩٨

آرامش و آسایش امروز مرهون خون شهیدان دفاع مقدس است
علی نبیان مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن در مراسم تجلیل از ایثارگران و خانواده های شهدای جنگ تحمیلی به مناسبت هفته دفاع مقدس گفت: دفاع مقدس حادثه کوچکی نبود چرا که افرادی از زیباترین و عزیزترین هدیه ای که خداوند به آنها بخشیده یعنی جانشان در راه وطن و اعتقادشان گذشتند تا کشور به امنیت و آرامش برسد.
ادامه خبر
شنبه ٣٠ شهريور ١٣٩٨

پیام معاون وزیر و مدیر عامل سازمان ملی زمین و مسکن بمناسبت هفته دفاع مقدس
علی نبیان مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن در پیامی به مناسبت هفته دفاع مقدس، این هفته را نام آشناترین واژه در قاموس حماسه های عزت آفرین ایران خواند و از آن به عنوان نمادی از فرزانگی ملت سرفرازی که خاطرات دلاوری های آن، در تاریخ شکوهمند این دیار به یادگار خواهد ماند، یاد کرد.
ادامه خبر
يکشنبه ١٧ شهريور ١٣٩٨

بافت ناکارآمد شهری استان سمنان ساماندهی می شود
علی نبیان مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن در سفری به استان سمنان در جلساتی با حضور فرماندار و نمایندگان شهر گرمسار به بررسی و رفع مشکلات حوزه زمین و مسکن این استان پرداخت.
ادامه خبر
يکشنبه ١٧ شهريور ١٣٩٨

علی غلامپور آهنگر سرپرست اداره کل امور مالی و ذیحسابی سازمان ملی زمین و مسکن شد
با حکمی از سوی مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن علی غلامپور آهنگر به عنوان سرپرست اداره کل امور مالی و ذیحسابی این سازمان منصوب شد.
ادامه خبر
شنبه ١٦ شهريور ١٣٩٨

بازسازی مسکن مهر کرمانشاه تا پایان آبان ماه امسال تکمیل می شود
مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن در سفری به استان کرمانشاه از پروژه مسکن مهر اسلام آباد غرب و سرپل ذهاب که در زلزله سال 96 این استان آسیب دیده بودند، بازدید کرد و گفت: تاکنون از مجموع 800 واحد از پروژه اسلام آبادغرب 80 واحد به طور کامل تکمیل شده و به متقاضیان تحویل داده شده و مابقی طبق زمانبندی تعیین شده تا پایان آبان ماه امسال به متقاضیان تحویل داده می شود.
ادامه خبر

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>