دریافت نسخه چاپی  


  چاپ        ارسال به دوست

دوره آموزشی سیاستهای حمایتی و شرایط کلی نحوه واگذاری عرصه ساختمانها

به گزارش روابط عمومی سازمان ملی زمین  ومسکن امروز چهارشنبه 13 آبان دوره آموزشی با عنوان سیاستهای حمایتی و شرایط کلی نحوه واگذاری عرصه ساختمانهای احداثی در اراضی ملکی یا تحت تصدی در محدوده های شهرهای بالای 25 هزار نفر جمعیت در تهران توسط معاونت املاک و حقوقی برگزار گردید.

در این دوره آموزشی یک روزه که با هدف آشنایی با سیاستهای حمایتی و شرایط کلی نحوه واگذاری عرصه ساختمانهای احداثی در اراضی ملکی یا تحت تصدی در محدوده های شهرهای بالای 25 هزار نفر جمعیت مدیران املاک و حقوقی ، مدیران مسکن ، عاملین ذیحساب ادارات کل راه و شهرسازی استانها و همچنین کارشناسان حوزه ستادی حضور داشتند.

بنا به این گزارش از آنجا که برنامه ها و اقدامات وزارت راه و شهرسازی مبتنی بر مشکلات و چالش های بنیادین شهر و نیازهای واقعی شهروندان طرح ریزی شده و به اجرا در می آیند. به منظور دستیابی به فهمی مشترک از مسئله و راهبردهای مواجهه با آن ها در رویکرد بازآفرینی شهری وزارت راه و شهرسازی با بازنگری در چارچوب های نظری ، به اصلاح سیاستگذاری های مرسوم و ترویج این نگرش میان تمام کنشگران و ذی نفوذان اقدام کرده و به تدوین اسناد راهبردی، آیین نامه ها و دستورالعمل ها و همچنین اجرای برنامه های ظرفیت سازی ، آموزش و ترویج پرداخته است.

گفتنی است این دوره آموزشی به صورت کارگاهی و پرسش و پاسخ بین حضار می باشد و در انتها مباحث مربوط به برنامه اجرایی سال 1397 مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

 

 

 

 

 

 


١٠:٢٨ - چهارشنبه ١٣ دی ١٣٩٦    /    عدد : ٦٩٨    /    تعداد نمایش : ٧٥٥خروج