دریافت نسخه چاپی  
دوشنبه ٢٩ آبان ١٣٩٦

واگذاری ۵هکتار از اراضی در قطعات کوچک به مالکان زمین‌های موات در سال ۹۶
عضو هیات‌مدیره سازمان ملی زمین‌و‌مسکن از تک برگی شدن ۲۵هزار سند با مختصات utm در آن سازمان خبر داد و گفت: ۵ هکتار از اراضی در قطعات کوچک ۲۰۰ تا ۳۰۰ متر به مالکان زمین‌های موات تعلق گرفت.
ادامه خبر
يکشنبه ١٤ آبان ١٣٩٦

حقوق مردمی که به حاکمیت اعتماد کرده‌اند اعاده می‌شود
عضو هیات‌مدیره سازمان ملی زمین‌و‌مسکن با اعلام این که به زودی دستورالعملی از سوی وزارت راه‌و‌شهرسازی برای تعاونی‌هایی که در اراضی ملی و دولتی مبادرت به واگذاری زمین کرده‌اند تدوین خواهد شد، گفت: سعی کرده‌ایم در مواردی که مردم به حاکمیت اعتماد کرده‌اند و نه تصرفات عدوانی و زمین‌خواری، موضوع به نفع مردم تمام شود.
ادامه خبر
يکشنبه ٧ آبان ١٣٩٦

جزئیات اقدامات معاونت املاک و حقوقی در ۶ ماهه نخست سال۹۶
معاون املاک‌و‌حقوقی سازمان ملی زمین‌و‌مسکن، ضمن تشریح اقدامات آن معاونت در ۶ ماهه نخست سال، وظایف سازمان را در سه حوزه تحصیل زمین، تعیین‌تکلیف اراضی موات و انطباق زمین‌های محدوده شهری با طرح‌های بالادست اعم از جامع، تفصیلی و ناحیه‌ای تشریح کرد و گفت:برنامه سازمان تحصیل 22 هزار هکتار زمین در محدوده و حریم شهر است.
ادامه خبر
شنبه ٦ آبان ١٣٩٦

آغاز همکاری مشترک سازمان ملی زمین‌و‌مسکن و سازمان نوسازی در بافت‌های ناکارآمد
مدیرعامل سازمان ملی زمین‌و‌مسکن با اعلام آغاز همکاری مشترک آن سازمان با سازمان نوسازی در بافت‌های ناکارآمد به مردم هشدار داد تا از خرید زمین‌های شبهه‌ناک خودداری کنند و گفت: مردم قبل از آنکه نسبت به خرید زمینی که برایشان ابهام دارد حتما با ادارات کل راه و شهرسازی استان بخش سازمان زمین‌شهری و املاک مشورت کرده و استعلام کنند تا مطمئن شوند زمین متعلق به دولت نباشد.
ادامه خبر
دوشنبه ٢٤ مهر ١٣٩٦

تلاش برای تجهیز یگان حفاظت از اراضی ملی‌ و‌ دولتی به سیستم ماهواره‌ای
مدیرعامل سازمان ملی زمین‌و‌مسکن با اعلام تجهیز یگان حفاظت از اراضی ملی‌و‌دولتی به سیستم هوایی وماهواره‌ای از تشکیل پرونده‌های متعدد تعرض به اراضی دولتی وملی در محاکم قضایی خبر داد و گفت: مقدمات راه‌اندازی سامانه جامع حفاظت از اراضی ملی‌و‌دولتی در دست انجام است.
ادامه خبر
دوشنبه ١٠ مهر ١٣٩٦

رفع تعرض ۸۸ هکتار از اراضی ملی و دولتی در نیمه دوم شهریورماه ۹۶
فرمانده یگان حفاظت سازمان ملی زمین‌ومسکن با اعلام این مطلب که بیشترین تعرض‌ها به اراضی ملی و دولتی در نیمه دوم شهریورماه مربوط به استان تهران با ۵۱ فقره بوده است، گفت: استان‌های اردبیل، جنوب‌کرمان، خراسان‌رضوی، سمنان و گلستان از استان‌هایی بودند که در نیمه دوم شهریورماه هیچگونه تعرضی به اراضی ملی‌و‌دولتی در آنها گزارش نشده است.
ادامه خبر
دوشنبه ١٠ مهر ١٣٩٦

واگذاری مسکن اجتماعی به قیمت تمام شده
معاون وزیر راه و شهرسازی ضمن تشریح مهمترین اقدامات سازمان در طی سال جاری، از تخصیص زمین به قمیت تمام شده و نه قیمت روز به تعاونی‌ها و سرمایه‌گذارانی که مایل به مشارکت در اجرای طرح اجتماعی هستند، خبر داد و گفت: بیشترین توافق و تفاهم را برای اجرای طرح مسکن اجتماعی با بنیاد مسکن انقلاب‌اسلامی داشته‌ایم.
ادامه خبر
شنبه ١ مهر ١٣٩٦

رفع ۳۳ مورد تعرض به اراضی دولتی و ملی در ایرانشهر در نیمه اول شهریورماه
فرمانده یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن گزارشی از آخرین وضعیت رفع تصرفات اراضی ملی و دولتی را در استان‌های مختلف برای نیمه اول شهریورماه سال جاری ارایه کرد و گفت: ایرانشهر در جنوب سیستان‌و‌بلوچستان با ۳۳ مورد تعرض بیشترین آمار را به خود اختصاص داد و بیشترین اجرای حکم نیز در استان اصفهان انجام شد.
ادامه خبر
چهارشنبه ٢٩ شهريور ١٣٩٦

اختصاص مسکن مهرهای فاقد متقاضی به خانواده های دارای دو معلول
حمیدرضا عظیمیان از تصویب 700 میلیارد تومان اعتبار جهت انجام خدمات روبنایی مسکن مهر خبر داد درحالی که 400 میلیارد آن از طریق فروش املاک و واحدهای تجاری سازمان ملی زمین و مسکن تامین شده است.
ادامه خبر
دوشنبه ٢٠ شهريور ١٣٩٦

رفع تصرف یک میلیون و ۳۸۵ هزار مترمربع اراضی ملی‌و‌دولتی در تیر و مرداد۹۶
فرمانده یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن طی گفتگویی، گزارشی از فعالیت های این یگان در تیرماه و مردادماه سال جاری ارائه داد. بر اساس این گزارش ۴۷۱ مورد رفع تصرف اراضی ملی و دولتی انجام شده است وی همچنین از تعرض به ۶ هکتار از اراضی ملی و دولتی در استان تهران خبر داد.
ادامه خبر

2 3 صفحه بعدی >>