دریافت نسخه چاپی  
چهارشنبه ١٨ دی ١٣٩٨

مراسم بزرگداشت سپهبد قاسم سلیمانی در سازمان ملی زمین و مسکن برگزار شد
مراسم بزرگداشت شهید وطن سپهبد حاح قاسم سلیمانی، با حضور مدیرعامل و اعضای هیات مدیره و سایر کارکنان سازمان ملی زمین و مسکن در نمازخانه این سازمان برگزار شد.
ادامه خبر
سه شنبه ٥ آذر ١٣٩٨

گزارش تصویری کارگاه آموزشی اجرای توافقنامه سه‌جانبه میان ستاد کل نیروهای مسلح و وزارتخانه های راه و دفاع برای تعیین‌تکلیف اراضی
کارگاه آموزشی اجرای توافقنامه سه‌جانبه میان ستاد کل نیروهای مسلح و وزارتخانه های راه و شهرسازی و دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با حضور وزیر راه و شهرسازی و وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و مدیران کل راه و شهرسازی استان ها و نهادهای نظامی و با موضوع تعیین‌تکلیف اراضی در اختیار وزارت دفاع برگزار شد.
ادامه خبر
دوشنبه ١١ شهريور ١٣٩٨

گزارش تصویری نشست خبری مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن
علی نبیان مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن در نشست خبری با حضور اصحاب رسانه و خبرنگاران کشور به تشریح اقدامات و برنامه های این سازمان پرداخت.
ادامه خبر
دوشنبه ٢٨ مرداد ١٣٩٨

گزارش تصویری جشن عید غدیر در سازمان ملی زمین و مسکن
به مناسبت عید سعید غدیر خم مراسم جشنی با حضور مدیرعامل و اعضای هیات مدیره سازمان ملی زمین و مسکن در محل نمازخانه این سازمان برگزار و طی آن از فرزندان کارکنان این سازمان که به سن تکلیف رسیده اند تقدیر شد.
ادامه خبر
سه شنبه ١٨ تير ١٣٩٨

گزارش تصویری از سفر مدیرعامل و اعضای هیات مدیره سازمان ملی زمین و مسکن به استان یزد
مدیرعامل و اعضای هیات مدیره سازمان ملی زمین و مسکن در سفری یک روزه به استان یزد به بررسی مسائل حوزه زمین و مسکن این استان پرداختند.
ادامه خبر
دوشنبه ١٧ تير ١٣٩٨

گزارش تصویری از گردهمایی معرفی پروژه های مشارکتی سازمان ملی زمین و مسکن
گردهمایی معرفی پروژه های مشارکتی سازمان ملی زمین و مسکن با حضور فعالان بخش خصوصی سراسر کشور و مدیران سازمان ملی زمین و مسکن برگزار شد.
ادامه خبر
سه شنبه ٢٤ ارديبهشت ١٣٩٨

گزارش تصویری از سفر مدیرعامل و اعضای هیات مدیره سازمان ملی زمین و مسکن به استان مرکزی
مدیرعامل و اعضای هیات مدیره سازمان ملی زمین و مسکن در سفری به استان مرکزی از پروژه های زمین و مسکن شهرستان دلیجان و اراک بازدید کرده و در نشست مشترک با حضور استاندار و مدیران استانی حضور یافتند.
ادامه خبر
يکشنبه ٢٣ دی ١٣٩٧

رونمایی از كتاب مديريت هوشمند زمين شهري در نمایشگاه مسکن، شهرسازی و بازآفرینی شهری
نمایشگاه مسکن، شهرسازی و بازآفرینی شهری با حضور وزیر راه و شهرسازی و معاونانش صبح امروزدر مصلای امام خمینی (ره) آغاز به کار کرد.
ادامه خبر
سه شنبه ١١ دی ١٣٩٧

مقاوم سازی 90 درصدی مسکن مهر کرمانشاه
مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن از اتمام 90 درصد مقاوم سازی پروژه مسکن مهر سرپل ذهاب استان کرمانشاه خبر داد و افزود تمکیل کار در بخش نازک کاری و نماسازی این پروژه به سرعت و به صورت شبانه روزی در جریان است.
ادامه خبر
يکشنبه ١١ آذر ١٣٩٧

گزارش تصویری بازدید مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن از مسکن مهر کرمانشاه
مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن در بازدیدی از پروژه های مسکن مهر اسلام آباد غرب و پروژه شهید شیرودی سر پل ذهاب بر اتمام هر چه سریعتر بازسازی این دو پروژه تاکید کرد.
ادامه خبر

2 3 4 5 صفحه بعدی >>