دریافت نسخه چاپی  


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری نشست مجمع عمومی سازمان ملی زمین و مسکن

مجمع عمومی سازمان ملی زمین و مسکن با حضور غلامرضا سلامی مشاور وزیر راه و شهر سازی در امور حسابداری و حسابرسی، مدیرعامل، اعضای هیات مدیره و جمعی از مدیران ارشد سازمان ملی زمین و مسکن، نمایندگان سازمان برنامه و بودجه، وزارت خانه های راه و شهرسازی،  نیرو، اقتصاد و دارایی و صنعت و معدن و تجارت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان ملی زمین و مسکن، حمیدرضا عظیمیان در گزارشی به تشریح اقدامات و عملکرد سازمان ملی زمین و مسکن، اهداف کمّی مصوب مجمع عمومی سال گذشته، واگذاری های صورت پذیرفته در سال 95، اقدامات سازمان جهت وصول و تعیین تکلیف مطالبات معوق، اهم فعالیت ها و اقدامات انجام شده در راستای پیاده سازی سامانه یکپارچه اراضی و مستغلات، آخرین وضعیت مسکن مهردر شهر های بالای 25 هزار نفر و همچنین گزارشی از وضعیت نیروی انسانی سازمان پرداخت.

همچنین در این نشست علی عباس نژاد فرمانده یگان حفاظت و همچنین مهدی ابراهیمی عضو هیات مدیره و معاون حقوقی سازمان در گزارش های جداگانه ای اهم فعالیت های عملیاتی حوزه های مربوط به خود را ارائه نمودند.

گفتنی است گزارش حسابرس مستقل سازمان حسابرسی کشور و بازرس عمومی و موارد مربوط به بودجه پیشنهادی سازمان در سال جاری از دیگر بخش هایی بود که در مجمع عمومی سازمان ملی زمین و مسکن مورد بررسی قرار گرفت.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


١٥:٥٣ - يکشنبه ٢ مهر ١٣٩٦    /    عدد : ٦٣٣    /    تعداد نمایش : ١٣٢٣خروج