بیانیه مربوط به حفظ حریم شخصی

 

سازمان ملی زمین و مسکن برای حریم خصوصی کاربران خود ارزش فراوان قائل است. در این بیانیه شرح داده می شود که چه اطلاعاتی ، چگونه و به چه منظور از کاربران این مجموعه دریافت شده و در باره نحوه استفاده و محافظت از اطلاعات توضیح داده می شود . سازمان ملی زمین و مسکن حفظ حریم شخصی شما را تضمین می‌کند. اگر در هنگام استفاده از این پایگاه اینترنتی، از شما اطلاعاتی خواسته شود که هویت‌تان را آشکار کند می‌توانید مطمئن باشید که از آن تنها بر اساس اصول مطرح شده در این بیانیه استفاده می‌شود و از انتشار آن یا در اختیار قرار دادن آن به دیگران خودداری می نماید. در هر حال تعهدات و مسئولیت‌های سازمان ملی زمین و مسکن محدود به توانایی‌ها و امکانات سازمان بوده و این مجموعه در قبال اقدامات مجرمانه، حوادث و رویدادهای غیرمترقبه و یا اتفاقاتی که منتسب یا ناشی از اقدامات سازمان ملی زمین و مسکن نباشد، مسئولیت و یا تعهدی نخواهد داشت.
ممکن است در آینده تغییراتی در این سند اعمال شود. شما می‌توانید با مراجعه به این صفحه از تغییرات ایجاد شده در بیانیه حفظ حریم شخصی سازمان ملی زمین و مسکن مطلع شوید.
- اطلاعاتی که دریافت می گردد :
به منظور کار با این تارنما و یا استفاده از خدمات آن برخی اطلاعات شخصی شما ممکن است دریافت گردد. این اطلاعات برای اعمال خدمات، حفظ کیفیت خدمات، و به منظور فراهم کردن آمار عمومی ناظر به استفاده از پایگاه اینترنتی به کار گرفته می‌شود.
این اطلاعات شامل موارد ذیل می باشد :
1) اطلاعات هویتی مانند : آدرس ایمیل، نام و نام خانوادگی،کدملی, شماره تلفن، آدرس منزل، آدرس محل کار، نام پدر، شماره همراه، نام شرکت، شناسه ملی، تاریخ تولد، مدرک تحصیلی، شماره دانشجویی
2) اطلاعات تجهیزات سخت افزاری مانند : مشخصات رایانه و تجهیزات مرتبط.
3) اطلاعات نرم افزاری مانند : سیستم عامل، نرم افزارهای مورد استفاده، آدرس IP، نوع مرورگر، زمان دسترسی و آدرس وب سایت‌های ارجاع‌دهنده.
- چگونگی بهره برداری از اطلاعات :
سازمان ملی زمین و مسکن به منظور شناخت نیازها و ارائه پیشنهادهای بهتر به کاربران، از اطلاعات گردآوری شده برای اهداف ذیل استفاده می‌کند :
1) ایجاد بانک اطلاعاتی مخاطبان یا همکاران
2) استفاده از اطلاعات برای بهبود خدمات یا نحوه‌ی ارائه‌ی آن‌ها
3) ارائه‌ی امکانات جدید، پیشنهادهای ویژه و یا دیگر اطلاعات
4) استفاده در سامانه های مختلف سازمان ملی زمین و مسکن
توجه داشته باشید که اگر شما مستقیماً اطلاعات حساس هویتی یا شخصی خود را از طریق سازمان ملی زمین و مسکن افشا کنید، ممکن است این اطلاعات توسط سایرین به کار گرفته شود. این سازمان هیچ یک از ارتباطات آنلاین خصوصی شما را رصد نمی‌کند.
سازمان ملی زمین و مسکن پیشنهاد می کند بیانیه حریم خصوصی سایت‌هایی را که می‌خواهید از طریق این سازمان به آنها لینک دهید، مرور کرده و بدانید آن سایت‌ها چگونه اطلاعات شما را جمع‌آوری، استفاده و منتشر می‌کنند. این سازمان نسبت به بیانیه حریم خصوصی و همچنین سایر محتواهای سایت‌های خارج از خانواده سازمان ملی زمین و مسکن هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد.
- امنیت اطلاعات :
سازمان ملی زمین و مسکن اطلاعات شخصی و هویتی که شما بر روی سرورهای رایانه فراهم کرده‌اید، به شکل کنترل‌شده، امن و حفاظت‌شده، از دسترسی‌ها، استفاده و افشاهای تأیید نشده محافظت می‌کند . این سازمان اطلاعات شخصی را بدون اجازه صریح شما استفاده و افشا نمی‌کند و به اشخاص ثالث ارائه نمی دهد، مگر اینکه از طرف مراجع قضایی حکمی برای این کار دریافت کند.
- محتوی وب سایت :
وب سایت سازمان ملی زمین و مسکن علاوه بر سامانه مدیریت محتوا دارای چندین سامانه نرم افزاری می باشد که هر یک به منظور ارائه خدمات، اطلاع رسانی فعالیت های سازمان و سرویس دهی بهتر به مراجعین ، عموم مردم، کارکنان شاغل یا بازنشسته طراحی شده است .
- استفاده از کوکی ها :
پایگاه اینترنتی سازمان ملی زمین و مسکن از کوکی‌ها به منظور کمک کردن به شما در راستای شخصی‌سازی تجربه آنلاین‌تان استفاده می‌کند. کوکی یک فایل متنی است که توسط سرور پرتال بر روی هارد دیسک شما قرار داده می‌شود تا بتواند اطلاعاتی در مورد استفاده شما از تارنما داشته باشد. کوکی‌ها نمی‌توانند به منظور اجرای برنامه‌ها یا ارائه ویروس‌ها به رایانه شما مورد استفاده قرار گیرند.
شما توانایی پذیرش یا رد کوکی‌ها را دارید. بسیاری از مرورگرها به طور خودکار کوکی‌ها را قبول می‌کنند اما اگر خواستید، می‌توانید معمولاً تنظیمات مرورگر خود را برای نپذیرفتن کوکی‌ها تنظیم کنید.
  - پست الکترونیک و اکانت اینترنت سازمانی :

اطلاعات مورد نیازمتقاضیان به صورت تکمیل فرم الکترونیک و یا فرم دستی که در اتوماسیون اداری و یا اختیار مدیریت آمار و فناوری اطلاعات قرار دارد، این فرم ها پیش از تایید مدیریت آمار و فناوری می بایست به تایید رئیس و یا بخش مربوطه رسیده باشد. به طور معمول نام کاربری و رمز ورود با ارائه کارت شناسایی معتبر به صورت حضوری در اختیار اشخاص متقاضی قرار می گیرند پس از آن این فرم ها در آرشیو اتوماسیون اداری نگهداری شده و اطلاعات اشخاص در آرشیو الکترونیکی بایگانی خواهد شد.
- پیوندها :
در پرتال سازمان پیوندهای بسیاری به سایر مجموعه ها و سازمان ها وجود دارد که همگی مرتبط با نوع فعالیت سازمانی است، تمامی این سایت ها تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می نمایند. وقتی کاربر پرتال سازمان ملی زمین و مسکن از این لینک ها استفاده می نماید در واقع از محدوده پرتال سازمان ملی زمین و مسکن خارج می شود لذا مسئولیت کنترل محتوی و حفظ حریم شخصی افراد بر عهده سایت مربوطه می باشد.
- اطلاعات تماس :

سازمان ملی زمین و مسکن نظرات شما در خصوص محتوای " بیانه حفظ حریم شخصی" این سازمان را گرامی می‌دارد. اگر معتقدید سازمان ملی زمین و مسکن به این بیانه وفادار نمانده، لطفا از طریق آدرس info@nlho.ir  با ما تماس بگیرید. این مجموعه تمام تلاش خود را خواهد کرد تا جهت بهره گیری لازم از پرتال سازمان و امنیت اطلاعات پیگیریهایی مطابق با قوانین و مقررات را به نحو شایسته انجام دهد.

 

تاریخ به روز رسانی:
1399/12/05
تعداد بازدید:
1013
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
تماس با ما
آدرس: میدان ونک، خیابان شهید خدامی، نبش چهار راه نیروی انتظامی، پلاک ۵۶ ، سازمان ملی زمین و مسکن
تلفن های تماس مردمی
دفتر روابط عمومی: 021-88792541
تلفن گویا: 021-88870023
دورنگار: 021-88777215
پست الکترونیک: info@nlho.ir
کدپستی:1994776514
ساعت کاری: شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8:00 الی 16:15
کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان ملی زمین و مسکن است.
Powered by DorsaPortal