1399/02/22
دوره آموزشی مروجین بهره وری در سازمان ملی زمین و مسکن برگزار شد
نفیسه قدسیان مدیرکل دفتر تجهیز منابع، برنامه ریزی و بودجه سازمان ملی زمین و مسکن از برگزاری دوره آموزشی مروجین بهره وری به صورت ویدئو کنفرانسی در سازمان ملی زمین و مسکن خبر داد. 
به گزارش روابط عمومی سازمان ملی زمین و مسکن، قدسیان هدف از برگزاری این دوره را آموزش مفاهیم اساسی بهره وری، روش انجام مراحل پروژه  تدوین سند ارتقای بهره وری سازمان با توجه به مقررات قانونی بر شمرد. 
دبیر کمیته بهره وری سازمان ملی زمین و مسکن افزود: با عنایت به مقررات قانونی مبنی بر استقرار چرخه مدیریت بهره وری در دستگاه های اجرایی مطابق با ماده 5 قانون برنامه ششم  توسعه اقتصادی، اجتماعی کشور پروژه تدوین نظام نامه  بهره وری در سازمان ملی زمین و مسکن از اسفندماه 98 آغاز شده و دوره آموزشی مذکور در راستای اجرای پروژه و مطابق با شرح خدمات آن برگزار گردیده است. 
وی سرفصل های ارائه شده در این دوره آموزشی را مفاهیم و تعاریف بهره وری، چرخه مدیریت بهره وری، عوامل موثر در بهره وری، توالی قدم ها و پله های بهره وری و آموزش نحوه اندازه گیری بهره وری بر شمرد.
گفتنی است دوره آموزشی مروجین بهره وری از برنامه های آموزشی مصوب سازمان ملی زمین و مسکن بوده که به دلیل رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در سه سالن مجزا و به صورت ویدئو کنفرانسی برگزار شده است.
تعداد بازدید:
190
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
تماس با ما
آدرس: میدان ونک، خیابان شهید خدامی، نبش چهار راه نیروی انتظامی، پلاک ۵۶ ، سازمان ملی زمین و مسکن
تلفن های تماس مردمی
دفتر روابط عمومی: 021-88792541
تلفن گویا: 021-88870023
دورنگار: 021-88777215
پست الکترونیک: info@nlho.ir
کدپستی:1994776514
ساعت کاری: شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8:00 الی 16:15
کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان ملی زمین و مسکن است.
Powered by DorsaPortal