1399/03/10
سرپرست دفتر فناوری اطلاعات سازمان ملی زمین و مسکن منصوب شد

عبداله بهادری عضو هیات مدیره سازمان ملی زمین و مسکن در نشست تکریم و معارفه مدیرکل دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات این سازمان از تلاشهای علیرضا قربانی مدیر کل سابق این دفتر قدردانی و برای احمد حاجی حیدری در پست جدید آرزوی موفقیت کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان ملی زمین و مسکن، عبداله بهادری حاجی حیدری را مدیری شایسته و آشنا با رویه های سازمان ملی زمین و مسکن توصیف کرد و افزود: انتخاب مدیران شایسته میانی از بدنه یک سازمان علاوه بر اینکه یک فرد شایسته و آگاه را به سطح مدیران عالی آن مجموعه اضافه می کند این حسن را هم دارد که سایر کارکنان آن مجموعه را به ارتقای جایگاه و پیشرفت امیدوار خواهد کرد.

عضو هیات مدیره سازمان ملی زمین و مسکن یکی از محوری ترین موضوعاتی که دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات باید اهتمام ویژه ای در ارتباط با آن داشته باشد، تدوین معماری سازمانی دانست و خاطر نشان کرد: معماری سازمانی از جمله مواردی است که مدیر عامل و اعضای هیات مدیره سازمان ملی زمین و مسکن به آن تاکید دارند.

وی با تاکید بر اهمیت پیاده سازی سامانه یکپارچه مدیریت اراضی و مستغلات به عنوان یکی از فرایندهای اصلی سازمان گفت: این سامانه یکی از مهمترین ماموریت های در حال پیاده سازی سازمان ملی زمین و مسکن است و لازم است که دفتر فناوری ازتباطات و اطلاعات با توجه به کلیه اصول علمی، فنی و امنیتی و حرفه ای، تعامل لازم را در خصوص پیاده سازی آن با بخش های دیگر سازمان داشته باشد.

عضو هیات مدیره سازمان ملی زمین و مسکن پیاده سازی آرشیو الکترونیک را یکی دیگر از پروژه های بسیار ارزشمند و استراتژیک سازمان ملی زمین و مسکن برشمرد و افزود: این پروژه ضمن حفظ و حراست از دارایی های سازمان باعث سازماندهی و پالایش مستندات سازمان خواهد شد.

این مدیر ارشد حوزه زمین و مسکن توسعه بیشتر کنفرانس ها و جلسات مجازی و صرفه جویی در منابع را یکی دیگر از اهداف پیش روی دفتر فناوری اطلاعات خواند و اضافه کرد: با توجه به نقش و جایگاه دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات در سازمان ملی زمین و مسکن باید سعی بر آن باشد که در تمامی وجوه نسبت به تقویت آن اقدام گردد.

عبداله بهادری ضمن ابراز تشکر از عملکرد علیرضا قربانی مدیر کل سابق دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان ملی زمین و مسکن تغییر مدیر کل این دفتر را در راستای سیاست ها و برنامه های مدیریتی این سازمان عنوان کرد و مدیرکل سابق دفتر فناوری ارتباطات را از سرمایه های ارزنده سازمان ملی زمین و مسکن برشمرد.

در پایان این نشست لوح سپاسی برای تقدیر از عملکرد علیرضا قربانی به وی اهدا شد و احمد حاج حیدری طی حکمی از سوی مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن به عنوان سرپرست جدید دفتر فناوری ارتباطات و اطلاعات این سازمان منصوب شد.

تعداد بازدید:
194
امتیازدهی
میانگین امتیازها:3 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
تماس با ما
آدرس: میدان ونک، خیابان شهید خدامی، نبش چهار راه نیروی انتظامی، پلاک ۵۶ ، سازمان ملی زمین و مسکن
تلفن های تماس مردمی
دفتر روابط عمومی: 021-88792541
تلفن گویا: 021-88870023
دورنگار: 021-88777215
پست الکترونیک: info@nlho.ir
کدپستی:1994776514
ساعت کاری: شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8:00 الی 16:15
کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان ملی زمین و مسکن است.
Powered by DorsaPortal