تامین زمین مورد نیاز طرح نهضت ملی مسکن کاشان در مرحله نهایی
در جریان سفر مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان به شهرستان کاشان، مسائل و مشکلات پروژه های عمرانی این شهرستان در بازدیدهای میدانی و نشست مشترک با مسئولان مرتبط بررسی و تعیین تکلیف شد.
در جریان سفر مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان به شهرستان کاشان، مسائل و مشکلات پروژه های عمرانی این شهرستان در بازدیدهای میدانی و نشست مشترک با مسئولان مرتبط بررسی و تعیین تکلیف شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان ملی زمین و مسکن علیرضا قاری‌قرآن مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان در ادامه سفرهای درون استانی خود، جهت بازدید و رسیدگی به مشکلات پروژه‌های حوزه راه و شهرسازی شهرستان کاشان و رفع موانع در بخش‌های مختلف به این شهرستان عزیمت کرد.    

این سفر که در معیت استاندار اصفهان و با حضور معاونین و رؤسای ذیربط اداره‌کل راه و شهرسازی استان اصفهان انجام پذیرفت از پروژه‌های حوزه راه و مسکن بازدید بعمل آمد و در محل پروژه ها ضمن شناسایی و بررسی مشکلات و مسائل موجود، راهکارهای لازم جهت رفع موانع و پیشبرد هرچه سریعتر اقدامات ارائه شد.    

مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان ضمن حضور در محل اجرای پروژه طرح نهضت ملی مسکن کاشان و گفت و گو با عوامل اجرایی این پروژه، اظهار داشت: بیش از 28 هزار نفر جهت بهره مندی از مزایای این طرح در شهرستان کاشان اقدام به ثبت نام کردند که بررسی‌های لازم در این خصوص بعمل آمده است لذا سرعت بخشی به اجرا و ساخت مطابق با برنامه زمان بندی بسیار حائز اهمیت است.  

وی با بیان اینکه در حال حاضر یکهزار و 550 واحد از این پروژه در دست اجرا قرار دارد اذعان داشت: برای این طرح در شهر کاشان 75 هکتار زمین مصوب شده و 50 هکتار نیز در مرحله تصویب برای الحاق قرار دارد لذا با این 125 هکتار اراضی، زمین مورد نیاز طرح نهضت ملی مسکن در شهر کاشان تامین می‌شود.  

قاری‌قرآن در ادامه این سفر از پروژه‌های حوزه راهسازی نیز بازدید بعمل آورد و ضمن احصای آمارها و مسائل و مشکلات، موارد را به منظور پیگیری چابک و تصویب پیشنهادات و راهکارها، در جلسه  شورای مشترک اداری استان و شهرستان کاشان مطرح کرد.   

وی در طی این بازدیدها ضمن تحصیل مسائل و معضلات مطروحه توسط حاضرین، موارد را فی الحال مورد بررسی و پیگیری قرار داد. و در راستای رفع و سامان بخشی معضلات، راهکارهای عملی و اجرایی در این رابطه ارائه کرد.   
تاریخ:
1401/08/14
تعداد بازدید:
32
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
تماس با ما
آدرس: میدان ونک، خیابان شهید خدامی، نبش چهار راه نیروی انتظامی، پلاک ۵۶ ، سازمان ملی زمین و مسکن
تلفن های تماس مردمی
دفتر روابط عمومی: 021-88792541
تلفن گویا: 021-88870023
دورنگار: 021-88777215
پست الکترونیک: info@nlho.ir
کدپستی:1994776514
ساعت کاری: شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8:00 الی 16:15
کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان ملی زمین و مسکن است.
Powered by DorsaPortal